לכל מטרה אנחנו כאן לסייע לך

השאירו פרטים ונחזור אליכם:
התקשרו: 077-2316436

תוכנה למעקב אחרי פלאפונים

כבר כמה חודשים שילדכם מתחנן שתרכשו לו טלפון חכם שיהיה רק שלו. למרות שהוא מקבל בכל פעם את הטלפון שלכם כשהוא מעוניין לשחק במשחקים, לצלם את חיית המחמד או את אחים שלו משחקים יחד או סתם לצלם תמונות בטיולים משפחתיים – אתם מבינים כי הצורך שלו לטלפון פרטי לא נובע מהשימוש שלו במכשיר, אלא בגלל שלכל חבריו יש טלפון אישי והוא לא רוצה להיות שונה. רוצים שהוא ישתלב עם כולם – אך חוששים מהסכנות השונות? הפתרון הטוב ביותר במקרה זה הוא לתת לו מכשיר אישי, אך להגביל לו את השימוש בו וכמובן להתקין על המכשיר תוכנה למעקב אחרי פלאפונים. למידע נוסף בנושא ובירור על התוכנה שיכולה להציל חיים, מומלץ לפנות אל המשרד עורב חקירות המתמחה בתחום החקירות הסמויות, תוך שימוש בתוכנות מעקב מתקדמות למכשירים שונים.

מהם היתרונות של תוכנה למעקב אחרי פלאפונים?

  • איתור מיקום בכל זמן – כשילדכם יהיה עם הטלפון האישי שלו שבו מותקנת תוכנת המעקב, תוכלו לדעת בכל זמן נתון בנוגע למיקומו ולוודא כי הוא אכן נמצא היכן שהוא אומר וגם כי הוא נמצא תמיד במקום בטוח ומוגן.
  • בקרה על שיחות נכנסות ויוצאות – נוסף על קבלת מידע בנוגע למיקומו, תוכנה למעקב אחרי פלאפונים תעניק לכם גם מידע ושליטה מלאה על כל שיחות הטלפון שהילד מבצע או מקבל.
  • בקרה על הודעות – בעידן של היום, כל הילדים נוהגים להמעיט בשיחות טלפון ויותר להתכתב דרך אפליקציות של הודעות. תוכנת המעקב תאפשר לכם גם להיות בשליטה מלאה על ההודעות שהילד מקבל ושולח בכל זמן.
  • בקרה ומעקב על אתרי אינטרנט – תוכלו לקבל מידע על אתרים בהם הילד מבקר, ולוודא שהוא לא נחשף לדברים מסוכנים שקיימים ברשת.

תוכנה למעקב אחרי פלאפונים

תוכנה למעקב אחרי פלאפונים – ההגנה והביטחון שאתם צריכים

תוכנה למעקב אחרי פלאפונים תעניק לילדכם את ההגנה והביטחון שהוא צריך, בזמן שאתם ההורים תוכלו להרגיש בטוחים בזמן שהוא נמצא לבד עם הטלפון האישי שלו.

28

תזכרו כל דקה חשובה

אל תחכו השאירו עכשיו פרטים

עוד שיכול לעניין אותך

השכרת ומכירת ציוד חקירות

השכרת ציוד חקירות חקירות הן לא דבר שנעים להתעסק בו, אולם במקרים רבים כדי להראות את חפותו יצטרף אדם לחקירה הקשורה...

שחזור מידע ממכשירים סלולריים

במשרדינו עורב חקירות  מזה מספר שנים שם נגד עיניו את נושא השחזורים ממכשירים סלולריים, צוות חוקרים מומחים ומהנדסי תוכנה פעלנו...

מניעת האזנות סתר

הטכנולוגיה המתקדמת היום הגיעה לייצור מכשירי האזנה, ישנן מגוון תכנות ברמה תחכום מאוד גבוהה ולמכשירים זעירים מאוד בעלי יכולת הקלטה...

שחזור מידע סלולרי

משרד עורב חקירות , משרד חקירות פרטי  שם לנגד עיניו מזה מספר שנים את נושא השחזורים ממכשירים סלולריים, צוות חוקרים...

ציוד לחוקרים פרטיים

אף אחד לא רוצה להיקלע למצב שהוא צריך חוקר פרטי או משרד חקירות שהוא יצטרך לשכור. לעתים המציאות פשוט כופה...

משרדי חקירות מומלצים

כדי להגיע לחקר האמת בצורה היסודית והמקצועי ביותר, רצוי לחפש משרדי חקירות מומלצים שבהם ניתן למצוא צוות חוקרים פרטיים מיומנים...
חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט