משרד חקירות

בעורב חקירות ישנו צוות מיומן ומנוסה, בעל ידע תיאורתי ומעשי, ומחזיק בציוד טכנולוגי מהמתקדמים בתחום – כל אלו על מנת לבצע עבורכם את העבודה המקצועית והאיכותית ביותר.

בנוסף לכך, לעורב חקירות יש את היכולת להשתמש בדרכים השגרתיות והלא שגרתיות במידת הצורך, לקבלת התוצאות המדויקות והמקצועיות ביותר.

עורב חקירות מבצע את החקירה עם הבנה וראיה מערכתית של כל הנסיבות והגורמים,ביצירתיות ובהבנה פסיכולוגית, ובכך אנחנו מגיעים לתוצאות הרצויות ללא פשרות בפרטים המקצועיים שהלקוח מצפה לקבל. מטבע הדברים כמובן, רוב המקרים הינם חסויים – אך במקרים מיוחדים שמאפשרים פרסום חלקי, תוכלו למצוא במדור המאמרים שבאתר כתבות על חקירות ושיטות הטיפול בחקירה מרגע המסירה ועד לשביעות רצונו של הלקוח.

משרד עורב חקירות מספק שירותים לגורמים ממשלתיים, חברות ציבוריות, חברות מסחריות, ולאנשים פרטיים בארץ ובחו"ל.

כל לקוח שפונה למשרד עורב חקירות מקבל טיפול ויחס אישי, ונהנה מקשר ישיר ואישי עם הצוות שלו, וכך משרד עורב חקירות מוודא שהאינטרסים של מקבל השירות יישארו תמיד בעדיפות ראשונה, וגם מקפיד על תיאום ציפיות בין הלקוח לחוקר במהלך החקירה באופן קבוע ורציף.

חשוב לציין, שמשרד עורב חקירות מתחייב לשמור על חוק המדינה בה מתבצעת החקירה – ללא קשר לשיטה בה מתבצעת החקירה. כמו כן מקפיד לשמור על חוקים כמו חוק כבוד האדם וחירותו, חוק הגנת הפרטיות, חוק חופש העיסוק, חוק האזנות סתר ועוד.

משרד עורב חקירות זמין לפנייתכם לייעוץ חינם בתחום החקירות 24 שעות ביממה,
לקבלת ייעוץ התקשרו למספר 0722-575-261.