מניעת התקנת תוכנות ריגול

בשנה האחרונה פותחו מספר תוכנות שדרכם אפשר לשלוט על הפלאפון שלך, תוכנות מסוג זה יכולות לחדור לפלאפון החל מדור שלישי ומעלה בצורה כמעט מוחלטת. 

פיתוח זה הפך להות מקור דאגה לא קטן לאנשים בעלי מכשירים סלולאריים כמו אייפון וגלקסי ועוד, כי יותר מתמיד האפשרות לחדירה לפרטיותך ולהאזנות סתר דרך הפלאפון הפכה ליותר קלה, בין אם אתה בעל עסק ויש לך מידע עסקי חשוב לשמור אותו, או מנהל רומן מהצד בהחלט יש לך את כל הסיבות לדאוג. תוכנות ריגול ומעקב אלה תוכנות מתוחכמת ומאוד קשה לגלות אותם, היות והתוכנה מושתלת במכשיר כמו סוס טוריאני, ברגע שהיא מושתלת יהיה אפשר לשלוט במכשיר הטלפון בצורה אבסולוטית באמצעות התוכנה.

יכולות תוכנות ריגול ומעקב: 
דרך תוכנות אלה אפשר לשלוט בצורה מוחלטת על מכשיר הפלאפון, וקבלת מידע על כל פעולה שנעשית במכשיר כגון: האזנה לשיחות יוצאות ונכנסות, יכולת לראות הודעות SMS נכנסות ויוצאות מיקום המכשיר בכל רגע נתון גם כשהמכשיר כבוי וכל נתון אחר נוסף שהצד המזמין מעוניין לגלות.

מהאזנות סתר לשיחות עסקיות שלך ועד אנשים שמנהלים רומן בסתר או האזנות לדיוני משפחה בענייני הצוואה שלכם, תוכנות אלה בהחלט מקור לדאגה לאנשים שיש להם מה להסתיר.

משרד עורב חקירות חקר ולמה דיו על תוכנות ריגול, תוכנות ציתות, תוכנות מעקב, וביכולתו לספק שירות לכל מי שמעוניין למונוע האזנות, ולמנוע מעקבים.

אנשי עורב חקירות יכולים למנוע ולדאוג לחסימה טוטאלית לכל תוכנה כזו או אחרת מלהישתל למכשיר שלך דרך טכנולוגיות שפותחו במיוחד לנושא זה, כמו כן ביכולתנו לעשות בדיקה מקיפה למכשיר הסלולארי על מנת לגלות אם ישנה תוכנת ריגול כזו או אחרת שמושתלת במכשיר שלך.