חקירות פרטיות

 חקירות כלכליות • גילוי האזנות סתר • מודיעין עסקי • מעקבים • חקירות בגידה • ועוד..

כולנו עלולים להיקלע למצב שבו אנו חושדים בבן אדם שאנחנו מכירים,
 ושבאופן התנהגותו מעורר חשדות באמינותו, ובמקרים אחרים מורכבים יותר קיים חשד שיכול להתברר כפלילי.

גם אם מדובר בחשד פלילי משטרה היא לא תמיד הכתובת הנכונה – ויש צורך בחוקר פרטי ובחקירה אישית לאיסוף ראיות. משרד עורב חקירות עוסק בתחומים שונים וביניהם: חקירות כלכליות, גילוי האזנות סתר, מודיעין עסקי, מעקבים, חקירות בגידה, ועוד.

מתי יש לגשת אל משרד עורב חקירות לחקירה פרטית? בין אם מדובר בבן זוגכם שהיחס שלו אליכם השתנה ומתנהג מוזר ויש חשד לבגידה, ובין אם מדובר באחד העובדים שאתם חושדים בו שהוא גונב מהחברה או מעביר מידע לחברה יריבה. וייתכן שזה השותף העסקי שלכם שמעלים הכנסות משותפים מכם, או חשד בגננת של גן הילדים של הילד שלך.

במקרים אלו משרד עורב חקירות יכול לספק מענה ולעזור לכם לקבל תשובות. אנו במשרד עורב חקירות מבצעים חקירות פרטיות ומנהלים אותן באמצעות כלים שונים העומדים לרשותנו על מנת לחקור את האמת. משרד עורב חקירות מבצע את חקירה פרטית באדם בו אתם חושדים באמצעות כלים שונים ומגוונים: תוכנות שמתקינים במחשבים, רכבים, אמצעים לגילוי האזנות סתר, מצלמות סמויות שניתן לשים במקומות רבים, מכשירי הקלטה, ועוד.

אנו במשרד עורב חקירות נדאג לספק לכם את הראיות הדרושות וכל פיסת מידע אותה אספנו במהלך העבודה כולל תמונות/ סרטונים/ מסמכים וכו' על מנת שתוכל לפנות לגורמים הרלוונטיים כגון בתי משפט, משטרה, עורכי דין ועוד. לקבלת שירות זה כל מה שעליך לעשות הוא למלא את פרטיך בקוביית צור הקשר של האתר ונציגינו יעמוד לשירותך תוך 24 שעות!