אודות המשרד

משרד עורב חקירות עוסק מזה 20 שנים תחת הפיקוח של מחלקת רישוי החוקרים מטעם משרד המשפטים.

לעורב חקירות 2 סניפים בארץ , יחד עם זאת, המשרד מציע את שירותיו בפריסה ארצית מרמת הגולן ועד אילת , ומשתף פעולה באופן רציף עם מספר משרדי חקירות בינלאומיים לתכנון וביצוע חקירות יסודיות ומורכבות בחו"ל . צוות החוקרים של עורב חקירות , הינו צוות עתיר ניסיון ומיומן יוצאי יחידות מודיעין , משרד הביטחון , ויחידות סמויות של המשטרה.

ערכים בעורב חקירות:
משולש הערכים של עורב חקירות , מהווה כותרת עליונה במערכת היחסים של המשרד עם הלקוחות.

אמינות ודיסקרטיות: 
צוות עורב חקירות מודעים לרגישות הגבוהה של תיק החקירה ומייחסים חשיבות רבה ללקוח , ולכן פועלים בסטנדרטים גבוהים ומחמירים של דיסקרטיות , סודיות ואמינות .

שירותי איכותי:
צוות החוקרים בעורב חקירות עושים את הכל בכדי לתת את השירות האיכותי ביותר , ולכן שומרים על קשר רציף עם הלקוחות , נותנים להם את המענה המהיר והאיכותי הנחוץ והדרוש, מעדכנים ומשתפים את הלקוחות בכל צעד וצעד בהליך החקירה . בתום ביצועה של חקירה , הצוות מוציא דוח מפורט ומקצועי על החקירה, הכולל את סיכום ממצאי החקירה שנערכו , רשימת המלצות לפעולה עתידית , ומצרף כל מסמך אחר הדרוש לשימוש הלקוחות בבתי משפט ובמוסדות אחרים.

מקצועיות וחדשנות: 
צוות החוקרים בעורב חקירות הינו צוות מקצועי ומנוסה בעל ניסיון עשיר בתחומי החקירות השונים . בכל תיק חקירה הצוות שלנו מתכנן , עורך ומבצע את החקירה ביסודיות ומקצועיות בכל מקום בארץ ו/או בחו"ל ללא תנאים . בפתיחת תהליך החקירה על שלביה השונים , צוות עורב חקירות משתף את לקוחותיו בכל צעד תוך השימוש בדרכים יצירתיים , אמצעים טכנולוגיים וכלים חדשניים ביותר , הטמעת שיטות בילוש וחקירה מתקדמות ומתוחכמות הנדרשות לביצוע התיק הספציפי ובהתאם לדרישות הלקוח.

עורב חקירות מציע לכם ייעוץ ראשוני חינם!