לכל מטרה אנחנו כאן לסייע לך

השאירו פרטים ונחזור אליכם:
  התקשרו: 053-5303800

  אודות המשרד

  משרד עורב חקירות עוסק מזה 20 שנים תחת הפיקוח של מחלקת רישוי החוקרים מטעם משרד המשפטים.

  לעורב חקירות 2 סניפים בארץ , יחד עם זאת, המשרד מציע את שירותיו בפריסה ארצית מרמת הגולן ועד אילת , ומשתף פעולה באופן רציף עם מספר משרדי חקירות בינלאומיים לתכנון וביצוע חקירות יסודיות ומורכבות בחו"ל . צוות החוקרים של עורב חקירות , הינו צוות עתיר ניסיון ומיומן יוצאי יחידות מודיעין , משרד הביטחון , ויחידות סמויות של המשטרה.

  אנחנו דוגלים בערכים ומקצועיות

  צוות החוקרים בעורב חקירות הוא צוות מיומן ומנוסה בעל ניסיון עשיר בתחומי החקירות השונים. בפתיחת תהליך החקירה על שלביה השונים , צוות עורב חקירות משתף את לקוחותיו בכל צעד תוך השימוש בדרכים יצירתיים , אמצעים טכנולוגיים וכלים חדשניים ביותר , הטמעת שיטות בילוש וחקירה מתקדמות ומתוחכמות הנדרשות לביצוע התיק הספציפי ובהתאם לדרישות הלקוח. משרד עורב חקירות זמין לפנייתכם לייעוץ חינם בתחום החקירות 24 שעות ביממה!

  אמינות ודיסקרטיות

  צוות עורב חקירות מודעים לרגישות הגבוהה של תיק החקירה ומייחסים חשיבות רבה ללקוח , ולכן פועלים בסטנדרטים גבוהים ומחמירים של דיסקרטיות , סודיות ואמינות .

  שירותי איכותי

  צוות החוקרים בעורב חקירות עושים את הכל בכדי לתת את השירות האיכותי ביותר , ולכן שומרים על קשר רציף עם הלקוחות , נותנים להם את המענה המהיר והאיכותי הנחוץ והדרוש, מעדכנים ומשתפים את הלקוחות בכל צעד וצעד בהליך החקירה .

  הבנה וראיה מערכתית

  עורב חקירות מבצע את החקירה עם הבנה וראיה מערכתית של כל הנסיבות והגורמים,ביצירתיות ובהבנה פסיכולוגית, ובכך אנחנו מגיעים לתוצאות הרצויות ללא פשרות בפרטים המקצועיים שהלקוח מצפה לקבל.

  מקצועיות וחדשנות

  צוות החוקרים בעורב חקירות הינו צוות מקצועי ומנוסה בעל ניסיון עשיר בתחומי החקירות השונים . בכל תיק חקירה הצוות שלנו מתכנן , עורך ומבצע את החקירה ביסודיות ומקצועיות בכל מקום בארץ ו/או בחו"ל ללא תנאים .

  פריסה ארצית

  המשרד מציע את שירותיו בפריסה ארצית מרמת הגולן ועד אילת , ומשתף פעולה באופן רציף עם מספר משרדי חקירות בינלאומיים לתכנון וביצוע חקירות יסודיות ומורכבות בחו"ל . צוות החוקרים של עורב חקירות , הינו צוות עתיר ניסיון ומיומן יוצאי יחידות מודיעין , משרד הביטחון , ויחידות סמויות של המשטרה.

  צוות מיומן ומנוסה

  בעורב חקירות ישנו צוות מיומן ומנוסה, בעל ידע תיאורתי ומעשי, ומחזיק בציוד טכנולוגי מהמתקדמים בתחום – כל אלו על מנת לבצע עבורכם את העבודה המקצועית והאיכותית ביותר.
  28

  תזכרו כל דקה חשובה

  אל תחכו השאירו עכשיו פרטים

   קידום אתרים
   0535303800