לכל מטרה אנחנו כאן לסייע לך

השאירו פרטים ונחזור אליכם:
התקשרו: 077-2316436

מעקבים במגזר העסקי והפרטי

מעקבים בעורב חקירות הינו אחד התפקידים המשמעותיים ביותר של חוקר פרטי.

מעקבים נחשבים למעשה לגורם שמשלים את החקירה, ועל כן הם חלק אינטגראלי לכל תהליך החקירה בין אם מדובר בחקירה פרטית ובין אם מדובר בחקירה למניעת ריגול תעשייתי וכו'…

בעורב חקירות, לכל בלש פרטי או חוקר פרטי שעוסק במעקבים יש את היכולת להשתמש בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר שמאפשר לו לבצע מעקבים מורכבים באופן סמוי עד לקבלת התוצאה המבוקשת להשלמת התהליך.

אנו בעורב חקירות מעניקים ללקוח שירות ייעוץ לפני תחילת המעקב על מנת לוודא שאכן צעד זה נחוץ להמשך החקירה. ניתן לאסוף אינפורמציה וראיות איכותיות באמצעות מעקבים אשר יוכלו לשמש את הלקוח בבית משפט או לכל דבר אחר. משרד עורב חקירות אינו מסתפק במעקב בלבד, ולצורך השלמת החקירה במלואה משתמש גם בדרכים ושיטות שונות ומקפיד לבצע איסוף מקדים.

איך בפועל מתבצע מעקב?

במעקבים יסודיים, אנו בעורב חקירות מקפידים להתייחס לכל הנסיבות והגורמים הקשורים לחיים ולהתנהלות של האדם אחריו מתבצע המעקב. המיקום שלו, כתובת מקום עבודה, אורח חיים וכו'…בסופו של תהליך איסוף המידע, אנו בעורב חקירות בונים תוכנית ודרך פעולה שבה אנו משלבים ציוד טכנולוגי מתוחכם, מצלמות סמויות ואמצעים נוספים לביצוע פעולה יסודית ואפקטיבית.

מעקב הינו התחקות חשאית אחר מידע או אחר אדם.

סיבות נפוצות למעקב ע"י משרד החקירות:

ישנם המון סיבות לפניות למשרד החקירות למעקב העיקריות שבהן: ריגול תעשייתי, גניבות, בגידות, איתור נכסי חייבים שמעלימים מעיניי נושים שונים ועוד מקרים נוספים. אנשים פרטיים רבים הרוצים לחשוף מידע הרלוונטי להם שוכרים חוקר פרטי.

ישנם סוגים שונים של מעקב סמוי:

  • הסוג הראשון – מעקב המנוהל בצורה פיזית אך סמויה אחר אדם . העוקב אוסף מידע על האובייקט ומתעד אותו.
  • הסוג השני – מעקב באמצעות טכנולוגיה מתקדמת שלא דורשת צילומים בכל רגע נתון.
  • הסוג השלישי – טכנולוגיית הGPS רשת לוויינים שבאמצעותה ניתן לאתר את מיקום הנעקב בזמן אמת.
  • הסוג הרביעי – האזנת סתר וציתותים למיניהם בין היתר לשיחת טלפון ואף למחשב.

המעקב הוא כלי המשמש לא מעט אנשי מקצוע בתחומים רבים כגון: אנשי מודיעין, משטרה, צה"ל, שב"כ וכדומה. מעקבים נפוצים מאוד במסגרת עבודתם של חוקרים פרטיים. המעקבים משמשים כחלק מביצוע חקירה פרטית אודות אובייקט לצורך השגת ראיות והוכחות המשמשות גם בבית משפט. מעקבים עשויים לסייע בהשגת נתונים בחקירה סבוכה ולהוביל לפתרונה של בעיה.

המעקב הינו כולל הסתוות מוחלטת בשטח והתחקות אחר פעולותיו של האדם (אובייקט) אחריו עוקב החוקר הפרטי מבלי לעורר את חשדו.

המעקבים מתבצעים בדיסקרטיות ומתבצעים בזהירות רבה. המטרה החשובה ביותר היא לא להיחשף ולדלות כמה שיותר פרטים על הנעקב וכמו כן השגת ראיות והוכחות תוך כדי תיעוד במצלמה רגילה או נסתרת.

טרם היציאה למעקב חשוב מאוד לערוך היערכות מקצועית ורצינית, איסוף מודיעין ביסודיות והגעה במוכנות מוחלטת לביצוע העיקוב וכמו כן לדלות כמה שיותר פרטים ומידע אודות הנעקב עצמו טרם היציאה למעקב בשטח.

חייבת להיות הקפדה לבצע את המעקב מבלי לעבור על החוק ולפגוע בפרטיות הנעקב ובהתאם לכללי האתיקה. בצורה זו הראיות המושגות במעקב הינן "כשרות" וחוקיות ואין חשש שיבוטלו או יפסלו בבית המשפט.

משרד עורב חקירות זמין לפנייתכם לייעוץ חינם בתחום מעקבים 24 שעות ביממה, לקבלת ייעוץ התקשרו למספר 0722-575-261

חוקר פרטי בגידות בחיפה

משרדנו עורב חקירות מתחייב להשיג עבורכם כל מידע שיכול להיות חיוני להגנה על העסק שלכם, על התפתחותו והמשך שגשוגו וזאת ע"י מעקבים במגזר העסקי. בעלי עסק רבים נוטים לסמוך על "הקשרים" שלהם כדי להשיג מידע מסוג זה או אחר אך במקרים רבים "הקשרים" לא באמת רוצים בטובתם. בנוסף לכך ברוב המקרים כשמדובר במידע חשאי שאף אחר לא יודע עליו, דרוש איסוף מידע בצורה ממוקדת יותר וחשאית.

מעקבים במגזר העסקי – מידע שמגן על העסק שלכם

  • ריגול תעשייתי הוא למעשה השגת מידע על חברה מתחרה שיכולה לכלול כל פיסת מידע שהיא חיונית ורלוונטית לעסק שלכם בתחומים ונושאים שונים כמו: כניסת מתחרים חדשים לתמונה, קמפיינים של חברות מתחרות או מידע על פרויקטים בשלבי תכנון ראשוני.
  • חשוב לדעת שמידע זה הוא מסוג המידע שיכול להפיל או להרים חברה ובשל כך אין להמעיט בחשיבותו, על כן חובת בעלי העסק היא לדאוג להיות ערניים וקשובים לסביבה שלהם ולמה שמתפתח בה.
  •  המעקב הוא כלי המשמש לא מעט אנשי מקצוע בתחומים רבים כגון: אנשי מודיעין, משטרה, צה"ל, שב"כ וכדומה. מעקבים במגזר העסקי נפוצים מאוד במסגרת עבודתם של חוקרים פרטיים. המעקבים משמשים כחלק מביצוע חקירה פרטית אודות אובייקט לצורך השגת ראיות והוכחות המשמשות גם בבית משפט. מעקבים עשויים לסייע בהשגת נתונים בחקירה סבוכה ולהוביל לפתרונה של בעיה.

מקצועיות שמבטיחה ראש שקט

בפנייתכם למשרדנו עורב חקירות, אנו מבטיחים לכם – בעלי העסק, אמינות, אובייקטיביות וסודיות, ולכן זהו צעד חכם לעשות עבור העסק שלכם. אנו מקפידים לבצע את המעקב מבלי לעבור על החוק או לפגוע בפרטיות הנעקבים ובהתאם לכללי האתיקה. בצורה זו, הראיות המושגות במעקב הינן "כשרות" וחוקיות ואין חשש שיבוטלו או יפסלו בבית המשפט. מעקבים במגזר העסקי מבוצעים במשרדנו ע"י חוקרים בעלי ניסיון בסוג זה של חקירות, אנשי הצוות מיומנים בחקירות מודיעין עסקי ובנוסף לכך, אנו מצוידים בכל הטכנולוגיות החדשות והמתקדמות בתחום, דבר שיכול להבטיח לכם תוצאות מדויקות ושקט תעשייתי!

28

תזכרו כל דקה חשובה

אל תחכו השאירו עכשיו פרטים

עוד תחומים דומים

בגידות במגזר החרדי

שירותי חקירות במגזר החרדי הם בעיקר דומים לחקירה הפרטית ועסקית כמו בכל שאר המגזרים האחרים, אך לעומת זאת מערכת שיטת...

חקירות במגזר הערבי

חקירה במגזר עשויה להיות מורכבת יותר מזו של חוקר פרטי במגזרים אחרים ולכן במשרד עורב חקירות מועסקים חוקרים וחוקרות מהמגזר...

חקירות כלכליות ואישיות

חקירות אישיות - גירושין הגדרת הנאמנות, ועמה הגדרת הבגידה השתנתה עם השנים , מוגדרת בגידה כהיפוכה של נאמנות הנדרשת והמצופה. במסגרת מערכת...

גילוי האזנה לסלולר

בעזרת ציוד טכנולוגי מתקדם ביותר, ניתן לבצע כיום בדיקת האזנה וודאית לכלל מכשירי הסלולר הקיימים בשוק. בדיקה זו הינה ממוחשבת...

זיהוי שחזור מידע

שחזור קבצים אשר נמחקו ממערכת הקבצים או עודכנו באופן שגוי, היא פעולה אשר נתמכת על ידי חלק ממערכות הקבצים הקיימות היום. ניתן...

חקירת וחשיפת בגידות

בימים אלה, יותר מאי פעם הצורך בחוקר פרטי טוב הולך וגדל, וזאת בשל הפתעות החיים שיכולות לקרות לכל אחד ואחת...
חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט