איתור נכסים

משרד עורב חקירות הינו מהמובלים בתחום איתור נכסים בארץ. מה הם המקרים שבהם יש צורך באיתור נכסים? כשאתם חושדים שבן\בת הזוג שלכם מסתיר נכסים מכם במקרים רבים, בני זוג יכול לפתוח חשבון בנק סודי, לרוקן חשבון בנק משותף שיש לו\לה עם בן\בת זוגו\ה ולהעביר לחשבון סודי, ואפילו לזייף חובות פיקטיביים ולקחת כסף ולהעבירו לחשבון סודי.

במקרים כאלה מתבצעת חקירה של מעקב ובילוש לאיתור נכסים אלה ובכך יהיה אפשרי לעצור מעשה זה על ידי מניעתו מביצוע עבירה או על ידי צו מניעת יציאה מהארץ (עיכוב יציאה) כדי שלא יברח עם נכסים אלה. כשבעלי חוב מתחמקים מתשלום החובות שלהם וטוענים שאין להם נכסים שדרכם אפשר לכסות את החוב: במקרים כאלה משרד עורב חקירות יכול לאתר נכסים אלה ולבקש להוציא צו עיקול על הנכסים עד שישולם החוב.

הסתרת רכוש שיש לאחד מבני הזוג בתהליכי פרידה וגירושין במקרים של תהליכי גירושין יכול אחד מבני הזוג להסתיר את העובדה שיש לו נכסים וכך בעת חלוקת הרכוש, הוא יכול לשמור על הנכסים שלו ולא לחלוק אותם עם בן/בת הזוג, במקרים אלה עורב חקירות עורך חקירה מקיפה שכוללת מעקבים וחיפושים במקומות הנכונים בכדי לאתר כל נכס בבעלות בן הזוג על מנת שכל אחד יקבל את חלקו בצורה הוגנת.

משרד עורב חקירות מבצע סוג עבודות זה באופן קבוע ועובד עם גופים ביטחוניים מיוחדים ועם עורכי הדין מהטובים בתחום, כמו כן משרד עורב חקירות יכול לספק לפונים ייעוץ לא רשמי עם עורכי הדין שעובדים איתם בכדי לספק לכם את התמיכה והייעוץ הנכון. משרד עורב חקירות זמין לפנייתכם לייעוץ חינם בתחום איתור נכסים 24 שעות ביממה , לקבלת ייעוץ התקשרו למספר 0722-575-261